Małopolski Przegląd Nieruchomości

ekspercki miesięcznik o rynku pierwotnym

Zastanawiacie się Państwo,
czy warto z nami współpracować?
Oto powody, dla których zdecydowanie warto!

 • Po pierwsze – atrakcyjność

  Miesięcznik “Małopolski Przegląd Nieruchomości” jako jedyny magazyn o nieruchomościach na małopolskim rynku ma redakcyjny charakter. W każdym numerze oprócz nowości rynkowych zamieszczane są również wywiady, analizy rynku oraz porady finansowe i inwestycyjne. Oznacza to, że “Małopolski Przegląd Nieruchomości“ jest atrakcyjnym medium dla czytelników i skutecznym nośnikiem reklamowym.

 • Po drugie – specjalizacja

  „Małopolski Przegląd Nieruchomości” specjalizuje się w rynku pierwotnym. Magazyn zawiera aktualne informacje z rynku, teksty o wysokiej wartości merytorycznej i tematy ciekawe dla czytelnika, dzięki czemu skutecznie trafia do określonej grupy klientów – osób zainteresowanych inwestycją w nową nieruchomość.

 • Po trzecie – widoczność

  “Małopolski Przegląd Nieruchomości” jako jedyny tego typu magazyn jest obecny i skutecznie dystrybuowany na wszystkich imprezach branżowych organizowanych w Krakowie: giełdach, targach, warsztatach i konferencjach. W ramach promocji podczas wybranych wydarzeń specjalny nakład magazynu przeznaczony jest do bezpłatnej dystrybucji.

 • Po czwarte – profesjonalizm

  “Małopolski Przegląd Nieruchomości” jest nie tylko poradnikiem dla osób kupujących, ale także platformą wymiany informacji dla wszystkich uczestników rynku (kupujących, deweloperów, agencji nieruchomości, a także branży wnętrzarskiej). Warto dodać, że Krakowska Grupa Multimedialna – wydawca magazynu – jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań.

 • Po piąte – elastyczność

  MPN oferuje Państwu szerokie możliwości zaprezentowania oferty w sposób dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb, m.in. za pomocą:
  – reklamy wizualizacyjnej
  – artykułu sponsorowanego
  – ogłoszenia modułowego w dziale „gotowe do odbioru”

 • Po szóste – dostępność

  Co miesiąc około 5000 egzemplarzy “Małopolskiego Przeglądu Nieruchomości” jest dostępnych w salonach prasowych, marketach, sklepach wielkopowierzchniowych, kioskach sieci Ruch, Garmond, Kolporter, HDS (sieć Inmedio i Relay) oraz Empik.
  Jako jedyny, magazyn “Małopolski Przegląd Nieruchomości” jest dostępny także we wszystkich najważniejszych miastach Małopolski.

NASI PUBLICYŚCI

Dbamy o wartość merytoryczną i wysoką jakość publikacji naszego miesięcznika, dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi.

Piszą dla nas:

JAROSŁAW KNAP
JAROSŁAW KNAPRedaktor Naczelny
PIOTR KROCHMAL
PIOTR KROCHMALPrezes Instytutu Analiz MRN
MICHAŁ MATEJCZYK
MICHAŁ MATEJCZYKArchitekt
JAKUB JAN SURÓWKA
JAKUB JAN SURÓWKAArchitekt
LIDIA BRANICKARedaktor
MARTA MANIECKARedaktor