Krakowska Giełda Mieszkań www.kgm.pl

lokalny serwis prezentujący inwestycje deweloperskie

Zastanawiacie się Państwo,
czy warto z nami współpracować?
Oto powody, dla których zdecydowanie warto!

 • Nowoczesne i proste rozwiązania

  W odróżnieniu od innych portali nie przedstawiamy propozycji mieszkań a inwestycje. Głównym celem naszego portalu jest zainteresowanie klienta inwestycją i przekierowanie na stronę Państwa inwestycji, gdzie spośród dostępnych w ofercie może wybrać interesujące go mieszkanie. Dodatkowo, dzięki takim rozwiązaniom możecie Państwo zmierzyć efektywność prezentacji za pomocą analityki internetowej i ilości przejść ze strony kgm.pl, co oczywiście można sprawdzić w Google Analytics.

 • Innowacyjność i przewaga konkurencyjna

  Portal jest nowoczesny, intuicyjny i prosty w obsłudze. Klient w szybki i prosty sposób za pomocą intuicyjnej wyszukiwarki lub interaktywnej mapy może znaleźć interesującą go inwestycję. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników portal jest responsywny. Jest to istotna informacja, ponieważ od 21 kwietnia Google wprowadził nowy algorytm, który dla użytkowników smartfonów i tabletów obniża w wyszukiwarce pozycje stron, które nie są responsywne, na korzyść stron w technologii RWD. Jest to duży atut w porównaniu do portali w starszej wersji, a także ułatwienie użytkownikom dotarcia na stronę Państwa inwestycji.

 • Aktualne bazy danych

  Gwarantujemy dotarcie do aktualnej bazy subskrybentów portalu, ponad 6 500 kontaktów do osób zainteresowanych zakupem mieszkania lub domu, którą dysponujemy. Przy stałej współpracy bez dodatkowych opłat mogą Państwo skorzystać z wysyłania wiadomości newsletter w przypadku zaproszeń na dni otwarte lub promocji, a także zamieszczać informacje prasowe dotyczące inwestycji w sekcji „Aktualności” oraz na funpage’u portalu na Facebooku, gdzie docieramy do ponad 2 100 użytkowników (www.facebook.pl/kgmpl/).

 • Specjalizacja i efektywność

  Dotarcie do pożądanej grupy klientów. Jako jedyny lokalny portal skupiamy się wyłącznie na rynku pierwotnym, dzięki czemu nasi użytkownicy to osoby poszukujące nowych domów i mieszkań od dewelopera.

 • Widoczność i promocja

  Portal jest promowany poprzez płatne kampanie internetowe, takie jak Google AdWords czy Facebook Ads. Jesteśmy obecni na wszystkich wydarzeniach branżowych, jak targi nieruchomości, giełdy domów i mieszkań oraz konferencje, gdzie nie tylko promujemy portal, ale na podstawie przeprowadzanych ankiet dotyczących preferencji pozyskujemy kontakty do osób zainteresowanych zakupem nowego mieszkania, a tym samym wzbogacamy naszą bazę odbiorców o aktualne kontakty. Na podstawie ankiet przesyłamy Państwa ofertę do klientów zainteresowanych danym segmentem mieszkań.